سلام  مرا دنبال کنید خوشنود میشوم    ببخش آیید  در پیجم  دارای  اشتباهک و غلط های دستور گرامری  و نگارشی میبشم.  من پارسیگو تاجیک زبان ساکن جرجان (گرگان) شده ام. داستهان کوته بلندای داستانک  بازانتشار دهم.  به این پیج مرا خوش قدم آمدید  و روشنا بخشیده آید   لوتفن  از  ارسال  نظر و بازخورد  با توهین و  تحغیر خوددار و ممانعت کنید  زیرا  سبب بسی دلغمین من خواهد شد.   روز مادرانه های فارسی زبانان  فرخنده و تبریک  باد.  
اینک جشن های سرور و  ملی ما تاجیک زبانان    در  سرای تاجیکستان برقرار است. 
  جشن  با  معروفیت   جشن  صده .  به  غرور و  اصلیت  و ملیت تاجیکان  ریشه شجره دارد .   همزمان با  روز مادرانه ها  را  به فال  نیکو  داریم.  دل همه تان  بی دغدغه و رنج   و خاطر و  افکار  تان  آرام و خوشناک و  مبارک و دلشاد بمانید  در پناه ایزدنگار منان 
      نورا نوری خاتون ۱۳۹۹/۱۱/۱۵__۰۰:۱۳

دریافت

اش شعله قلمکار ادبیات داستانی

معرفی کتاب از شین براری

رویابافی با میل کاموا

,های , به , در ,جشن , و ,    ,پناه ایزدنگار , در پناه ,ایزدنگار منان   ,منان    

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

با ما از سفر خود لذت ببرید بهترین مقالات و اخبار بازار بورس سایت شخصی حبیب آ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و طلاق ارغوان آنچه نمیگویم و لمس میکنم. پایگاه خبری پشت پرده رویای عقاب مرجع تخصصی کشاورزی و زراعت ایران و جهان مشاوره مذهبی Spiritual counseling محصولات ارگانیک آویسا